Mikulás sapka
Piacod.hu Több, mint egy online piactér

Takarító állás Ausztriában!

Hirdetés leírása

Akár pároknak, vagy csoportoknak is ideális lehet!

Szakképzettségre nincs szükség, de némi ipari tisztítási munkatapasztalat előnyt jelenthet!
Elvárt egyéb kompetenciák a takarító munkakör betöltéséhez:

• Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

• Ápolt megjelenés, jó modor
• Kézügyesség
• Figyel a részletekre
• Hétvégi munka (amennyiben a munkáltató úgy határoz)
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

A felkínált kereseti lehetőség takarító munkakörben:

• Kb. 1300 EUR. Nettó/hónap+pótlék!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, úgy jelentkezz bátran a megadott elérhetőségeinken!!

06-30/682-7079, 06-30/890-4189. Hétfőtől-Csütörtökig: 9-15 óra között, Pénteken: 9-12 óra között! E-mail: jelentkezesaustria@gmail.com.

455 000 Ft

Infó

Hirdetés típusa: Magán

Feladás ideje: Július 22

Kapcsolatfelvétel

Telefonszám: 06308xxxxxx Mutasd

Feladója: András Pergotai További hirdetései

Küldj üzenetet:

Helyszín

Budapest VIII. kerület Google maps url