Mikulás sapka
Piacod.hu Több, mint egy online piactér

Értékesítő állás azonnali kezdéssel!

Hirdetés leírása

Budapesti Média Ügynökség keresi új sales asszisztens kollégáját Budapest (13. kerületi) irodájába. Főképpen olyan kollégát keresünk, aki főállás, nyugdíj, tanulás mellett részmunkaidős állásban (napi 5 órában) délután 15.00-20.00-ig, heti 4-5 napban tudná támogatni csapatunkat, elősegíteni cégünk fejlődését, szeretne 5 órában egy 8 órás állással kereshető bért hazavinni.

Feladatok

Média tanfolyamainkra jelentkezők tájékoztatása a képzésekről, szerződéskötés.
Szaktanácsadás
Személyes kapcsolattartás az irodába behívott ügyfelekkel
Meglevő ügyfelekkel professzionális kapcsolattartás, maximális vevőelégedettség biztosítása.
Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat (értékesítési, média)
Jó problémamegoldó képesség
Jó csapatmunka
Önálló munkavégzés
Pörgős, pozitív, teljesítményorientált személyiség
Amit kínálunk

Kiemelt jövedelem, (fix+jutalék)
Hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus csapat, jó hangulat
Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor FÉNYKÉPES önéletrajzát várjuk a filmtanoda@gmail.com emailcímre.

150 000 Ft

Infó

Hirdetés típusa: Magán

Feladás ideje: Június 07

Kapcsolatfelvétel

Feladója: alpacino További hirdetései

Küldj üzenetet:

Helyszín

Budapest XIII. kerület Google maps url