Mikulás sapka
Piacod.hu Több, mint egy online piactér

Állás, Marketing manager

Hirdetés leírása

Több éves tapasztalattal rendelkező Online marketing specialistát keresünk teljes munka időre!

Feladatok:
Kampánystratégia kialakítása, Online csatornák felépítése, kezelése, optimalizálása és nyomon követése: Adwords, Facebook, Youtube, Google Adwords és Facebook kampányok tervezése, menedzselése, optimalizálás és riportolása.
Webshopok keresőoptimalizálása (SEO), kreatív szövegírás, büdzsé optimalizálás, menedzselése, innovatív online megoldások keresése és adaptálása.

Elvárások:
Min. 2-3 év online marketing tapasztalat
Google Adwords, Analytics és Facebook Business Manager
Analitikus látásmód, adatelemzési képességek
Angol nyelvtudás, Orosz nyelv tudás előnyt jelent.
Szöveges hirdetések írásában szerzett tapasztalat
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
Jó problémamegoldó képesség
Precíz, határidős munkavégzés
Középfokú végzettség

Mit kínálunk:
Változatos feladatkör
Marketing- és eredményorientált cégvezetés
Saját ötletek megvalósításának lehetősége
Stabil céges háttér
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot, az yokifoto@gmail.com címre várjuk!

0 Ft

Infó

Hirdetés típusa: Céges

Feladás ideje: Március 13

Kapcsolatfelvétel

Telefonszám: +3670xxxxxxx Mutasd

Feladója: Margareta További hirdetései

Küldj üzenetet:

Helyszín

Budapest VII. kerület Google maps url