Mikulás sapka
Piacod.hu Több, mint egy online piactér

Targoncás állás Németországban!

Hirdetés leírása

Németországi bútorelosztó központi raktárba keresünk németül jól beszélő targoncásokat (München mellett kb.80km.)

Amit kínálunk
német munkaszerződés német munkaadóval
biztos hosszú távú bejelentett munkalehetőség
díjmentes szállás
bérezés nettó kb.1200 Euro/hó +túlórák
Feladatok:
-áru összegyűjtés (Pick-by-Voice) a raktárból és árufeltöltés
-általános raktári tevékenységek(tiszta munkakörülmények)
-biztonságos tiszta csomagok a raklapokon
-biztonságos folyosó a gyorsfutárnak és a targoncának

Elvárások:
-targoncavezetői vizsga
-legalább A2 alap német nyelvtudás(írásban és szóban)
-erkölcsi bizonyítvány
Előny:
-fizikai terhelhetőség
-megbízhatóság,rutinosság ,csapatmunka,barátságos fellépés
-saját autó

német nyelvű igazolványképes önéletrajzzal és targoncás bizonyítvánnyal:szede123@gmail.com vagy info@lendora.eu

450 000 Ft

Infó

Hirdetés típusa: Magán

Feladás ideje: Február 01

Kapcsolatfelvétel

Telefonszám: 06309xxxxxx Mutasd

Feladója: szede További hirdetései

Küldj üzenetet:

Helyszín

Pécs Google maps url