Szervizes állás

Feladás ideje: április 24

Hirdetés leírása

Folyamatosan fejlődő debreceni cég szervizes munkatársat keres fogászati és fogtechnikai eszközök javítására.
Elektronikai, mechanikai, műszerész képzettség előnyt jelent, de nem feltétel az állás betöltéséhez.

Elvárásaink: Becsületes, dolgozni valóban szerető kollégát keresünk, aki szívesen és szorgalmasan tanulna ki egy új szakmát. Fontos a kézügyesség, az alapvető szerszámok használatának ismerete, valamint hogy legyen gyakorlatod az általános szereléssel-javítással kapcsolatban… a többire mi tanítunk meg.

Rád váró feladatok:
- beérkező eszköz hibafeltárása,
- egyeztetés a javításról a vezetővel,
- tisztítás, javítás elvégzése,
- tesztelés,
- külső helyszíni munkák segítése,
- munkakörnyezet tisztán, rendben tartása.

A munkahelyről:
- fiatalos társaság, jó hangulat,
- változatos, hosszútávú munka,
- napi 8 órás bejelentett munkaviszony (munkaidő 7:30-tól 16-ig),
- Debrecen belvárosában.

Kezdő bér: br. 195.000 Ft.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
nagy.balazs@gmail.hu

195 000 Ft

Kapcsolatfelvétel

Feladó: Medical Plus Service Kft. További hirdetései

Küldj üzenetet:

Debrecen Google mas url